مقصدتون رو برای مهاجرت انتخاب کنید

Document

گروه مستر ویزا با تخصص در ارائه خدمات مهاجرتی، به متقاضیان در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و گرفتن وقت سفارت کمک می‌کند. با مشاوره حرفه‌ای و پشتیبانی کامل، مسیر مهاجرت شما را هموارتر و سریع‌تر می‌سازیم.

گروه مستر ویزا با تخصص در مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان، شما را در یافتن فرصت‌های شغلی و پذیرش دانشگاهی و اخذ ویزا یاری می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا شامل پذیرش در دانشگاه‌ها و دریافت ویزای دانشجویی است. مهاجرت کاری نیز نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای ایتالیایی و اخذ ویزای کاری می‌باشد.

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری شامل اخذ ویزای سرمایه‌گذاری است، که شرایط مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های معتبر را مورد نیاز قرار می‌دهد.

مهاجرت تحصیلی به صربستان شامل پذیرش در دانشگاه‌های معتبر و اخذ ویزای دانشجویی می‌شود. مهاجرت کاری نیز نیازمند پیشنهاد شغلی معتبر و اخذ ویزای کاری است.

مهاجرت کاری به دانمارک برای پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان راهی مطمئن برای کار در بهترین کشور اروپایی می‌باشد.

مهاجرت به کانادا از طرق مختلفی از جمله خرید بیزنس، قبت شرکت، ویزای کاری و… قابل انجام است. ما در مسترویزا بهترین گزینه را با توجه به شرایطتتان پیشنهاد می‌دهیم.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا شامل پذیرش در دانشگاه‌های برتر و اخذ ویزای دانشجویی می‌شود، در حالی که مهاجرت کاری نیازمند پیشنهاد شغلی و اخذ ویزای کاری است.

گروه مستر ویزا خدمات لاتاری آمریکا را ارائه می‌دهد، که این برنامه به شرکت‌کنندگان از کشورهای مختلف اجازه مهاجرت به آمریکا را می‌دهد بدون نیاز به پیشنهاد شغلی یا دعوت‌نامه.

برای مهاجرت سوال دارید؟
با ما در ارتباط باشید

کارشناسان ما در مسترویزا آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند. برای ارتباط بهتر می‌توانید فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.